Studio Geodezyjne - GEONET

Nazwa firmyStudio Geodezyjne - GEONET
MiejscowośćPruszków, powiat Pruszkowski, woj. Mazowieckie
Ulicaul. Bolesława Prusa 35 lok. 425
Kod pocztowy05-800
Numer telefonu48606706706
Adres strony WWWGeonet.waw.pl
KategorieGeodezja
Opis firmy

Firma Geonet to profesjonalne studio geodezyjne. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i stawiamy na innowacyjne rozwiązania. Potrzebny Ci geodeta z Pruszkowa? Skontaktuj się z nami i podejmuj współprace, a otrzymasz gwarancję zadowolenia. W firmie Geonet nadzorujemy budowy, przeprowadzamy inwentaryzację geodezyjną, projektujemy sieci i przyłącza, a także sporządzamy mapy do celów projektowych oraz wykonujemy pomiary sytuacyjno-wysokościowe. Kompleksowe usługi, rzetelność oraz bogate doświadczenie pozwalają nam sprostać każdej realizacji.

Słowa kluczoweGeodeta pruszków, Geodeta
Informacje o wizytówcenumer ID: 1974051; rejestracja: 25/04/2017; liczba odsłon: 31

Czytaj opinię (0)

  • Nikt jeszcze nie dodał opinii, wypełnij poniższy formularz i dodaj pierwszą opinię.

Dodaj opinię

Formularz umożliwia dodanie opinii na temat - Studio Geodezyjne - GEONET. Aby dodać opinię należy wypełnić pola formularza oznaczone gwiazdką (jeśli podpis nie zostanie podany, system przypisze losowe imię). Podany adres email NIE BĘDZIE WIDOCZNY, na podany adres email zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym (który należy kliknąć aby opinia była widoczna w serwisie).

Wpisz adres email*
    
Wpisz podpis

Wybierz rodzaj opinii*

Wpisz treść opinii*

Wpisz ile jest pięć plus dziewięć*

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych opiniach na temat tej firmy? To proste! Wpisz swój adres email i aktywuj powiadomienie!